ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ NASZYCH PROJEKTÓW

 

W każdym małym, życzliwym geście zaklęta jest dobra energia. Dzięki niej świat nabiera ciepłych barw. Dlatego zachęcamy, odnajdź ją w sobie i pomagaj razem z nami. Działać możesz na wiele sposobów. Kliknij i wybierz coś dla siebie.  
Dołącz do nas!

Każda, nawet niewielka, pomoc ma ogromne znaczenie. Nasze działania można wspierać na różne sposoby: finansowe, rzeczowe, promocyjno-reklamowe albo konsultingowe, a także pomagając nam organizować eventy (np. bale dobroczynne, aukcje).

Od chwili powstania Stowarzyszenia staramy się robić wszystko, by założone przez nas cele były w pełni realizowane. Pomagamy konkretnie i celowo. Rozliczamy się z każdej złotówki, którą pozyskujemy. Wspieramy Podopiecznych, a także realizujemy znaczące inwestycje oraz projekty o wymiarze ogólnopolskim dzięki hojności naszych Darczyńców i Sponsorów.

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną zmieniać z nami świat.

Możesz nas wspomóc na wiele na sposobów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!

Bądźmy razem!