Szanowni Państwo,

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia w swojej pracy skupiają się nie tylko na osiąganiu wyznaczonych wyników, a ponieważ sukcesy rodzą potrzebę niesienia pomocy innym, zainicjowaliśmy projekt pn. "SKRZYNKA DOBROCI" Jej przejawem jest przede wszystkim troska o osoby najbiedniejsze, którym brakuje podstawowych środków do życia. Chcemy pomagać w zakresie pomocy materialnej (począwszy od odzieży i podstawowych artykułów codziennego użytku, po meble i sprzęt komputerowy), finansowej oraz wsparcia organizacyjnego.

Wśród nas jest wiele osób, rodzin, którym pomoc jest potrzeba, a nieraz po prostu wstydzą się o nią poprosić, dlatego nasze przedsięwzięcie ma na celu pomoc w formie dzielenia się z innymi tym co mamy sami. Tym co nam nie jest już potrzebne a innym może się przydać. Mogą to być np. zabawki, książki, artykuły szkolne, sprzęt komputerowy (także używany), odzież (także używana), wszelkie przedmioty użytku codziennego, żywność itp.

Możemy się podzielić tym, co mamy, na tyle, na ile chcemy i potrafimy, a wedle powiedzenia „ziarnko do ziarnka…”liczy się każdy, nawet najmniejszy gest. Ze swojej strony deklarujemy stałe przekazywanie na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy w formie materialnej i finansowej.

Jednak to wszystko może się nie udać bez Państwa wsparcia. Dlatego pragniemy zwrócić się z prośbą o przyłączenie się do naszej akcji poprzez przekazywanie/ofiarowanie wszelkich artykułów mogących stanowić pomoc dla tych, którzy tej pomocy potrzebują.

Liczymy także na dobre serca i oczekujemy zaangażowania zarówno firm, jak i osób prywatnych. Państwa uczestnictwo zostanie potwierdzone stosownym protokołem oraz pisemnym podziękowaniem za udział w akcji charytatywnej.

PODZIELĘ SIĘ- jeśli masz coś co chciałbyś przekazać lub chciałbyś np. ufundować prywatne lekcje języka angielskiego dla biednego dziecka – to dobrze trafiłeś. Pobierz formularz i prześlij do nas. My zamieśmy naszej stronie informację w jaki sposób może pomóc

POTRZEBUJĘ- jeśli potrzebujesz pomocy – jesteśmy dla Ciebie. Napisz do nas czy przyjdź i powiedz czego Ci potrzeba a my spróbujemy zrobić wszystko, by Ci pomóc. Pobierz formularz i prześlij do nas. My zamieśmy to naszej stronie informację jakiej pomocy potrzebujesz.

Wszystkie oferty wywiesimy na naszej „TABLICY”.

A ponieważ zarówno darczyńcy, jak i zainteresowani daną rzeczą chcą często pozostać anonimowi, nie ujawniamy publicznie ich danych. Namiar na konkretnego darczyńcę otrzymuje od nas tylko osoba zainteresowana jego ofertą. By akcja nie umarła śmiercią naturalną, co jakiś czas będziemy przypominać o niej.

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że usprawni to troszkę pomoc międzyludzką. Bo nie tylko fundacje, stowarzyszenia czy inne organizacje służą do pomocy - pomóc może każdy z nas na własną rękę.